Špinavý autointeriér? Budete se do auta těšit!
S maximální péčí a precizností provádíme kompletní čištění interiérů automobilů osobních a užitkových, ale máme zkušenosti i s čištěním menších letadel a lodí. Dále provádíme rozleštění a renovace laku vč. voskování.

Proč si mám vlastně nechat čistit auto?


  • Jezdíte ve zdravějším prostředí - odstraněním prachu, roztočů a dalších nečistot  snižujete riziko vzniku alergií a respiračních onemocnění.  Také zabráníte vzniku nepříjemného zápachu.
  • Ušetříte peníze - ceny potřebných kvalitních přípravků v maloobchodních řetězcích se rovnají a někdy převyšují ceny profesionálního čištění. Nemluvě o nezbytném použití extrakčních strojů za desítky tisíc.
  • Budete mít více volného času - s důkladným čištěním vozidla byste strávili celý den, takhle ho můžete strávit mnohem příjemněji.
Kompletní čištění interiéru mokrou cestou
Tepování sedadel, čalounění dveří, koberců včetně kufru, čištění a ošetření plastových a gumových částí, mytí oken z obou stran, vytření zádveří, provonění interiéru:

Doplňkové služby:

tepování stropu
ošetření kožených sedadel a čalounění (impregnace)
ošetření polokůže (impregnace)
Kompletní čištění interiéru suchou cestou
Luxování podlahy a koberců včetně kufru, čištění a ošetření plastových a gumových částí, mytí oken z obou stran, vytření mezidveřích prostor, provonění interiéru.

Čištění interiérů - ceník

Malé auto (Fabia, Astra, P 206, A3) 2500,- Kč
Střední auto (malá kombi např. Fabia combi, Octavia sedan, Passat, A4 sedan, Laguna) 2900,- Kč
Velké auto (střední kombi např. Octavia Combi, Superb, Mondeo, A6) 3200,- Kč
SUV, OFF Road, vícemístná vozidla 2700 – 5000,- Kč